Список черги в дитсадок "Веселка" на 2019 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2019 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Креховецька Софія Русланівна (зараховано)

03.11.2016

2.      

Глинський Андрій Васильович (зараховано)

11.11.2016

3.      

Вінчерський Матвій Ігорович (зараховано)

28.11.2016

4.      

Миник Евеліна Михайлівна (зараховано)

28.11.2016

5.      

Якібчук Нестор Романович (зараховано)

30.11.2016

6.      

Кальмук Діана Василівна (зараховано)

20.12.2016

7.      

Кальмук Аліна Василівна (зараховано)

20.12.2016

8.      

Басараб Роман Михайлович (зараховано)

26.12.2016

9.      

Іванчук Остап Ігорович (зараховано)

30.12.2016

10.            

Семків Микола Андрійович (зараховано)

20.01.2017

11.            

Петрів Анна Михайлівна (зараховано)

23.01.2017

12.            

Гут Андріана Павлівна (зараховано)

23.01.2017

13.            

Кладько Злата Русланівна (зараховано)

03.02.2017

14.            

Кладько Захар Русланович (зараховано)

03.02.2017

15.            

Батун Тимофій Андрійович (зараховано)

08.02.2017

16.            

Кухарчик Анастасія Назарівна (зараховано)

17.02.2017

17.            

Макота Остап Юрійович (зараховано)

23.02.2017

18.            

Кубарич Вікторія Петрівна (зараховано)

28.02.2017

19.            

Сташко Аліса Андріївна (зараховано)

01.03.2017

20.            

Медвідь Ксенія Іванівна (зараховано)

10.03.2017

21.            

Форкуца Денис Ігорович (зараховано)

13.03.2017

22.            

Павлів Софія Василівна (зараховано)

14.03.2017

23.            

Чекаловська Євгенія Дмитрівна (зараховано)

14.03.2017

24.            

Токарук Вікторія Русланівна (зараховано)

15.03.2017

25.            

Шиян Святослав Юрійович (зараховано)

31.03.2017

26.            

Орленко Матвій Ігорович (зараховано)

03.05.2017

27.            

Терновецька Емілія Романівна (зараховано)

12.05.2017

28.            

Городний Маркіян Андрійович (зараховано)

16.05.2017

29.            

Бойко Тимофій Михайлович (зараховано)

22.05.2017

30.            

Коваль Андрій Володимирович (зараховано)

06.06.2017

31.            

Тимків Софія Михайлівна (зараховано)

08.06.2017

32.            

Юзьків Ярослав Володимирович (зараховано)

13.06.2017

33.            

Гав’як Вікторія Василівна (зараховано)

31.07.2017

34.            

Василишин Дарина Русланівна (зараховано)

04.07.2017

35.            

Маланчин Злата Миколаївна (зараховано)

31.07.2017

36.            

Юхман Марія Романівна (зараховано)

02.08.2017

37.            

Мокшанцева Софія Іванівна (зараховано)

08.08.2017

38.            

Ганчар Ангеліна Романівна (зараховано)

10.08.2017

39.            

Тимків Владислав Васильович (зараховано)

18.08.2017

40.            

Гульчій Аліса Миколаївна (зараховано)

31.08.2017

41.            

Марет Соломія Володимирівна (зараховано)

07.09.2017

42.            

Пасічник Евеліна Русланівна(зараховано)

20.09.2017

43.            

Радухівський Тимофій Віталійович (зараховано)

25.09.2017

44.            

Долбієв Максим Романович (зараховано)

01.11.2017

45.            

Сметанюк Тимофій Романович (зараховано)

26.04.2018

46.            

Дроняк Юрій Володимирович (зараховано)

14.06.2018

47.            

Гошовський Богдан Богданович (зараховано)

18.06.2018

48.            

Вольовач Мілана Романівна (зараховано)

29.08.2018

49.            

Черешнівський Арсен Мар’янович (зараховано)

04.09.2018

50.            

Штурмак Денис Миколайович (зараховано)

07.11.2018

51.            

Мелешко Матвій Іванович

07.11.2018

52.            

Савків Матвій Андрійович

07.11.2018

53.            

Мороз Ірина Ігорівна

07.03.2019

54.            

Ходак Олексій Іванович

11.03.2019

55.            

Траско Ігнат Олегович

18.04.2019

56.            

Прокіпчин Анна Василівна

24.10.2019

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню