Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Корінь Валерія Юріївна (зараховано)

11.10.2016

2.      

Герцик Максим Володимирович (зараховано)

21.10.2016

3.      

Юхман Марія Михайлівна (зараховано)

07.11.2016

4.      

Яцків Ксенія Вікторівна (зараховано)

30.11.2016

5.      

Стецюк Михайло Романович (зараховано)

01.12.2016

6.      

Маринець Софія Олегівна (зараховано)

06.12.2016

7.      

Чернова Ангеліна Віталіївна (зараховано)

28.12.2016

8.      

Кобецький Роман Романович (зараховано)

11.01.2017

9.      

Лесів Емілія Василівна (зараховано)

25.01.2017

10.            

Петрюк Любомир Любомирович (зараховано)

27.01.2017

11.            

Галів Артем Андрійович (зараховано)

01.02.2017

12.            

Юрчишин Андрій Миколайович (зараховано)

08.02.2017

13.            

Білич Анна Віталіївна (зараховано)

09.02.2017

14.            

Гірна Евеліна Дмитрівна (зараховано)

13.02.2017

15.            

Явдощак Анна Сергіївна (зараховано)

14.03.2017

16.            

Петрів Микола Іванович (зараховано)

17.03.2017

17.            

Латик Роман Назарійович (зараховано)

21.03.2017

18.            

Терлецька Софія Андріївна (зараховано)

03.04.2017

19.            

Тимків Тетяна Віталіївна (зараховано)

06.04.2017

20.            

Юзьків Захар Назарович (зараховано)

19.04.2017

21.            

Мирутенко Богдан Іванович (зараховано)

20.04.2017

22.            

Копило Марко Дмитрович (зараховано)

26.04.2017

23.            

Федорович Максим Романович (зараховано)

12.05.2017

24.            

Налапшій Марко Русланович (зараховано)

09.06.2017

25.            

Блажків Злата Мирославівна

20.06.2017

26.            

Чех Аліна Андріївна

21.06.2017

27.            

Левчук Матвій Вячеславович

31.07.2017

28.            

Судчак Іванна Петрівна

08.08.2017

29.            

Парахоняк Яна Євгенівна

17.08.2017

30.            

Завіховський Арсен Ростиславович

15.08.2017

31.            

Чекаловський Максим Андрійович

31.08.2017

32.            

Хром’як Арсен Михайлович

04.09.2017

33.            

Ринзак Станіслав Олександрович

20.09.2017

34.            

Федчук Матвій Дмитрович

22.09.2017

35.            

Міндлер Єва Артурівна

22.09.2017

36.            

Новошицький Артем Назарович

07.02.2018

37.            

Медвідь Євген Романович

19.03.2018

38.            

Мицак Юлія Романівна

16.04.2018

39.            

Слабіна Катерина Миколаївна

01.08.2018

40.            

Федюшин Богдан Миколайович

29.08.2018

41.            

Ганевич Діана Романівна

05.12.2018

42.            

Ванджурак Тимофій Мирославович (пільгова категорія) (зараховано)

16.01.2019

43.            

Федюшин Богдан Миколайович

24.02.2020

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню