Список черги в дитсадок "Веселка" на 2019 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2019 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Лапицька Надія Романівна (зараховано)

13.10.2014

2.      

Гук Давід Ігорович (зараховано)

29.10.2014

3.      

Микитин Олександр Богданович (зараховано)

11.11.2014

4.      

Цап Максим Андрійович (зараховано)

27.11.2014

5.      

Бойко Соломія Михайлівна (зараховано)

24.12.2014

6.      

Романів Святослав Володимирович (зараховано)

12.01.2015

7.      

Маркович Вероніка Віталіївна (зараховано)

16.01.2015

8.      

Мелень Дем'ян Любомирович (зараховано)

23.01.2015

9.      

Коник Владислав Тарасович (зараховано)

23.01.2015

10.            

Юзьків Степан Ігорович (зараховано)

27.01.2015

11.            

Телега Давид Євгенійович (зараховано)

10.02.2015

12.            

Корпан Микола Васильович (зараховано)

12.02.2015

13.            

Соболь Макар Дмитрович (зараховано)

18.02.2015

14.            

Дуплеца Наталія Ігорівна (зараховано)

27.02.2015

15.            

Романишин Іван Михайлович (зараховано)

12.03.2015

16.            

Мудрицький Тимофій Михайлович (зараховано)

03.04.2015

17.            

Гульчій Марія Володимирівна (зараховано)

17.04.2015

18.            

Гошовський Руслан Русланович (зараховано)

30.04.2015

19.            

Павлів Анна Юріївна (зараховано)

13.05.2015

20.            

Марецька Тереза Русланівна (зараховано)

14.05.2015

21.            

Кальмук Ірина Русланівна (зараховано)

14.05.2015

22.            

Міщиха Ростислава Русланівна (зараховано)

14.05.2015

23.            

Якібчук Ірина Романівна (зараховано)

28.05.2015

24.            

Кубарич Яна Петрівна (зараховано)

15.06.2015

25.            

Вархоляк Анастасія Романівна (зараховано)

16.06.2015

26.            

Филик Андріана Любомирівна (зараховано)

24.06.2015

27.            

Дзеса Дарина Ігорівна (зараховано)

02.07.2015

28.            

Пилипишин Матвій Олегович (зараховано)

13.07.2015

29.            

Батун Матвій Андрійович (зараховано)

14.07.2015

30.            

Стриченюк Олександр Вікторович (зараховано)

29.07.2015

31.            

Павлів Яна Василівна (зараховано)

29.07.2015

32.            

Заболотний Арсен Михайлович

05.08.2015

33.            

Іванчук Максим Ігорович

13.08.2015

34.            

Червак Мілана Віталіївна

07.09.2015

35.            

Сім’янчук Андрій Миколайович

22.09.2015

36.            

Томащук Діана Олександрівна

22.09.2015

37.            

Футрак Іванна Михайлівна

24.09.2015

38.            

Мельникович Яна Євгенівна

25.09.2015

39.            

Марет Данило Володимирович

28.09.2015

40.            

Гут Соломія Павлівна

02.11.2015

41.            

Данилишин Єлизавета Вікторівна

03.11.2015

42.            

Дмитришин Артем Іванович

01.02.2016

43.            

Яворська Вероніка Андріївна

05.02.2016

44.            

Бунчак Вероніка Романівна

05.04.2016

45.            

Семанюк Назар Романович

16.11.2016

46.            

Криворучишак Вероніка Андріївна

05.12.2016

47.            

Лучинський Владислав Віталійович

15.03.2017

1.      

Хром’як Степан Андрійович

19.09.2017

2.      

Фетисенко Вероніка Євгенівна

21.06.2018

3.      

Пилипів Каміла Юріївна

15.08.2018

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню