Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Гнатойко Вікторія Романівна (зараховано)

09.09.2014

2.      

Михайльчук Ксенія Тарасівна (зараховано)

07.10.2014

3.      

Лотоцький Денис Андрійович (зараховано)

22.10.2014

4.      

Дідоха Дмитро Андрійович (зараховано)

05.11.2014

5.      

Стеців Ангеліна Андріївна (зараховано)

17.11.2014

6.      

Старовецький Захар Андріанович (зараховано)

22.12.2014

7.      

Миленька Оксана Василівна (зараховано)

24.12.2014

8.      

Гребень Наталія Вікторівна (зараховано)

24.12.2014

9.      

Федорович Анна Романівна (зараховано)

12.02.2015

10.            

Войтюк Захар Андрійович (зараховано)

16.02.2015

11.            

Долішня Василина Любомирівна (зараховано)

23.02.2015

12.            

Косицька Ірина Павлівна (зараховано)

24.02.2015

13.            

Бойдуник Артем Михайлович (зараховано)

27.02.2015

14.            

Маленевич Святослав Любомирович (зараховано)

27.02.2015

15.            

Ільків Матвій Остапович (зараховано)

26.03.2015

16.            

Олексин Вероніка Володимирівна (зараховано)

02.04.2015

17.            

Бунчак Евеліна Романівна (зараховано)

23.04.2015

18.            

Петрин Христина Іванівна (зараховано)

14.05.2015

19.            

Бахур Максим Олександрович (зараховано)

18.05.2015

20.            

Федик Ілля Юрійович (зараховано)

20.05.2015

21.            

Мохник Ростислав Михайлович (зараховано)

02.06.2015

22.            

Соболь Тарас Володимирович (зараховано)

17.06.2015

23.            

Лютан Валерія Олегівна (пільгова категорія) (зараховано)

23.06.2015

24.            

Зварич Роман Вікторович (зараховано)

07.07.2015

25.            

Луговий Артем Володимирович

24.07.2015

26.            

Заболотний Арсен Михайлович

05.08.2015

27.            

Зеленяк Лілія Миколаївна

20.08.2015

28.            

Гейвич Ольга Тарасівна

08.09.2015

29.            

Пришлюк Сергій Васильович

24.09.2015

30.            

Микитюк Устим Володимирович

01.10.2015

31.            

Пастух Теодор Орестович

01.12.2015

32.            

Якимів Анна Миколаївна

03.12.2015

33.            

Домшин Ангеліна Віталіївна

11.01.2016

34.            

Смоляк Олександр Русланович

22.01.2016

35.            

Савчук Аліна Дмитрівна

26.02.2016

36.            

Івасько Євангеліна Юріївна

22.08.2016

37.            

Волох Станіслав Іванович

24.11.2016

38.            

Гринчишин Денис Володимирович

03.03.2017

39.            

Мирутенко Олег Іванович (пільгова категорія) (зараховано)

20.04.2017

40.            

Судчак Марта Петрівна

10.05.2017

41.            

Домброва Христина Романівна

31.07.2017

42.            

Савчин Дарина Андріївна

31.07.2017

43.            

Кондрат Лук’ян Олегович

23.10.2017

44.            

Ванджурак Каталіна Мирославівна (пільгова категорія) (зараховано)

16.01.2019

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню