Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2019 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Антоневич Микола Миколайович (зараховано)

25.11.2013

2.      

Пуняк Тарас Миколайович (зараховано)

17.01.2014

3.      

Сабан Єлизавета Миколаївна (зараховано)

07.02.2014

4.      

Яцків Устим Вікторович (зараховано)

13.02.2014

5.      

Гринь Златослава Назарівна (зараховано)

17.02.2014

6.      

Щеглюк Ярослава Дмитрівна (зараховано)

13.03.2014

7.      

Сеник Мілана Олегівна (зараховано)

03.04.2014

8.      

Филюк Аня Богданівна (зараховано)

10.04.2014

9.      

Кісель Павло Сергійович (зараховано)

15.04.2014

10.            

Кушпета Соломія Романівна (зараховано)

15.04.2014

11.            

Покришка Анна Богданівна (зараховано)

16.04.2014

12.            

Сабліна Соломія Віталіївна (зараховано)

25.04.2014

13.            

Горщарук Марта Юріївна (зараховано)

07.05.2014

14.            

Юрків Анатолій Михайлович (зараховано)

19.05.2014

15.            

Мартиновська Анастасія Михайлівна (зараховано)

29.05.2014

16.            

Паньків Юлія Русланівна (зараховано)

04.06.2014

17.            

Латик Тимофій Петрович (зараховано)

19.06.2014

18.            

Латик Евеліна Назаріївна (зараховано)

27.06.2014

19.            

Боженко Євгенія Олегівна (зараховано)

01.07.2014

20.            

Филик Захар Михайлович (зараховано)

21.07.2014

21.            

Харечко Максим Михайлович (зараховано)

01.08.2014

22.            

Сидор Ірина Юріївна (зараховано)

04.08.2014

23.            

Телега Раяна Альбертівна (зараховано)

11.08.2014

24.            

Соловій Віра Миколаївна (зараховано)

17.02.2015

25.            

Гулевич Тарас Володимирович (зараховано)

18.03.2015

26.            

Домшин Ксенія Андріївна (зараховано)

23.04.2015

27.            

Ваків Роберт Олександрович (зараховано)

07.05.2015

28.            

Микитин Анжелла Іванівна (зараховано)

19.05.2015

29.            

Парахоняк Романа Андріївна

19.05.2015

30.            

Пристай Максим Юрійович

10.02.2016

31.            

Чулупин Дарина Дмитрівна

20.01.2017

32.            

Стефанків Сільвія Романівна

22.05.2017

33.            

Домрова Уляна Михайлівна

31.07.2017

34.            

Гейвич Ольга Тарасівна

03.04.2018

35.            

Григорський Володимир Васильович

15.08.2018

36.            

Сухих Артем Юрійович

07.11.2018

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню