Список черги в дитсадок "Веселка" на 2020 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2020 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Пінах Олександр Володимирович

25.09.2017

2.      

Мультажинська Марта Любомирівна

24.10.2017

3.      

Юхман Владислав Михайлович

24.10.2017

4.      

Олексин Злата Миколаївна

09.11.2017

5.      

Мацьків Аліна Тарасівна

13.11.2017

6.      

Савка Вікторія Ростиславівна

23.09.2017

7.      

Долішній Матвій Миколайович

14.12.2017

8.      

Рачиба Назар Васильович

29.12.2017

9.      

Мосієнко Дарина Олегівна

29.12.2017

10.                        

Горін Богдан Михайлович

12.01.2018

11.                        

Гуцул Ангеліна Русланівна

25.01.2018

12.                        

Якимів Устим Миколайович

14.02.2018

13.                        

Соболь Артем Ярославович

23.02.2018

14.                        

Олексин Ірина Костянтинівна

05.03.2018

15.                &nbsnbsp;       

Дмитришин Сніжана Іванівна

07.03.2018

16.                        

Панченко Давид Артурович

07.03.2018

17.                        

Боднар Денис Романович

14.03.2018

18.                        

Грицило Соломія Михайлівна

03.04.2018

19.                        

Кулаковська Емелія Андріївна

03.04.2018

20.                        

Ходак Софія Василівна

16.04.2018

21.                        

Маленевич Давид Романович

20.04.2018

22.                        

Токар Матвій Віталійович

04.05.2018

23.                        

Синишин Анастасія Романівна

16.05.2018

24.                        

Гаращак Владислав Андрійович

16.05.2018

25.                        

Кос Святослав Володимирович

18.05.2018

26.                        

Форкуца Давид Ігорович

05.06.2018

27.                        

Янишівський Владислав Назарович

12.06.2018

28.                        

Шашалов Кирил Володимирович

12.06.2018

29.                        

Димов Тимур Русланович

12.06.2018

30.                        

Головко Яна Романівна

01.08.2018

31.                        

Хром’як Аріна Романівна

01.08.2018

32.                        

Кіс Мілана Назарівна

01.08.2018

33.                        

Андрусишин Павло-Тадейович Богданович

15.08.2018

34.                        

Миздрик Вікторія Віталіївна

30.08.2018

35.                        

Узоров Артур Фуркатович

05.09.2018

36.                        

Ходак Петро Ярославович

01.02.2019

37.                        

Вігак Лука Олександрович

12.02.2019

38.                        

Андріїв Евеліна Михайлівна

05.10.2019

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню