Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2020 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2020 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Федорович Меланія Іванівна

23.10.2017

2.      

Кондрат Марк Олегович

23.10.2017

3.      

Ткач Давид Васильович

26.10.2017

4.      

Стасів Олег Михайлович

31.10.2017

5.      

Яремко Софія Дмитрівна

16.11.2017

6.      

Прокопишин Вікторія Михайлівна

16.11.2017

7.      

Цебрик Олег Васильович

19.12.2017

8.      

Міхальов Назар Вячеславович

22.12.2017

9.      

Кіс Роман Петрович

22.12.2017

10.                        

Ценейко Марта Василівна

17.01.2018

11.                        

Павлишин Максим Васильович

22.01.2017

12.                        

Чекаловська Софія Михайлівна

23.02.2018

13.                        

Федів Веремій Іванович

14.03.2018

14.                        

Медвідь Назар Романович

19.03.2018

15.                        

Штефуца Елеонора Сергіївна

16.04.2018

16.                        

Русак Тимофій Русланович

04.05.2018

17.                        

Пастух Маркіян Орестович

16.05.2018

18.                        

Гункевич Денис Тарасович

21.05.2018

19.                        

Глинська Вікторія Василівна

21.05.2018

20.                        

Ницполь Ігор Миколайович

11.06.2018

21.                        

Данильчук Андрій Назарович

11.06.2018

22.                        

Чулупин Михайло Тарасович

12.06.2018

23.                        

Лютан Тимофій Олегович

15.06.2018

24.                        

Галів Назар Мар’янович

18.06.2018

25.                        

Бойко Дем’ян Богданович

20.06.2018

26.                        

Чех Олександр Любомирович

01.08.2018

27.                        

Стадник Валерія Андріївна

15.08.2018

28.                        

Федик Анна Юріївна

15.08.2018

29.                        

Романишин Давид Ігорович

15.08.2018

30.                        

Андріїв Евеліна Михайлівна

29.08.2018

31.                        

Іванишин Максим Андрійович

29.08.2018

32.                        

Гафин Андрій Мар’янович

29.08.2018

33.                        

Ортинський Матвій Орестович

02.10.2018

34.                        

Коваль Володимир Назарійович

02.10.2018

35.                        

Гошовський Матвій Дмитрович

07.11.2018

36.                        

Руденко Давид Миколайович

05.12.2018

37.                        

Дичка Наталія Василівна

21.12.2018

38.                        

Ванджурак Емілія Мирославівна (пільгова категорія)

16.01.2019

39.                        

Беднарчук Анна Миколаївна

07.03.2019

40.                        

Чекаловська Соломія Сергіївна

05.10.2019

41.                        

Чулупин Микола Дмитрович

16.01.2020

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню