Список черги в дитсадок "Веселка" на 2020 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2020 рік. Група п'ятого року життя (діти 4-5 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Бонковська Марія Тадеївна (зараховано)

18.09.2015

2.      

Боднар Данило Романович (зараховано)

18.11.2015

3.      

Мокшанцева Наталія Іванівна (зараховано)

15.12.2015

4.      

Филик Євген Русланович (зараховано)

22.12.2015

5.      

Гульчій Матвій Віталійович (зараховано)

22.01.2016

6.      

Дуплеца Єва Станіславівна (зараховано)

08.02.2016

7.      

Гарасимів Андрій Андрійович (зараховано)

10.02.2016

8.      

Івасишин Діана Віталіївна (зараховано)

02.03.2016

9.      

Копиняк Вероніка Тарасівна (зараховано)

11.03.2016

10.                        

Данилишин Дем’ян Михайлович (зараховано)

11.03.2016

11.                        

Векс Емілія Іванівна (зараховано)

14.03.2016

12.                        

Бойчук Єва Русланівна (зараховано)

30.03.2016

13.                        

Лопачук Юля Іванівна (зараховано)

08.04.2016

14.                        

Шух Злата Богданівна (зараховано)

13.04.2016

15.                        

Павлишин Надія Назарівна (зараховано)

25.04.2016

16.                        

Павлишин Софія Назарівна (зараховано)

25.04.2016

17.                        

Долішній Остап Тарасович (зараховано)

27.04.2016

18.                        

Халацька Діана Сергіївна (зараховано)

04.05.2016

19.                        

Мазур Анна Русланівна (зараховано)

04.05.2016

20.                        

Кальмук Денис Михайлович (зараховано)

06.05.2016

21.                        

Сидоренко Захар Тарасович (зараховано)

20.05.2016

22.                        

Бродич Вероніка Миколаївна (зараховано)

13.06.2016

23.                        

Бай Данил Володимирович (зараховано)

17.06.2016

24.                        

Бунковський Даніель Сергійович (зараховано)

15.08.2016

25.   &nbsnbsp;                    

Савич Анастасія Русланівна (зараховано)

31.08.2016

26.                        

Максимлюк Матвій Володимирович (зараховано)

07.09.2016

27.                        

Михавків Юліана Ігорівна (зараховано)

12.09.2016

28.                        

Гончар Кароліна Ігорівна (зараховано)

12.09.2016

29.                        

Гончар Евеліна Ігорівна (зараховано)

12.09.2016

30.                        

Ріжків Роман Сергійович (зараховано)

13.09.2016

31.                        

Сікора Вадим Андрійович (зараховано)

13.09.2016

32.                        

Кащук Евеліна Ігорівна (зараховано)

13.09.2016

33.                        

Могитич Ангеліна Романівна (зараховано)

19.09.2016

34.                        

Ходак Ярослав Васильович (зараховано)

26.10.2016

35.                        

Мельникович Максим Васильович (зараховано)

01.11.2016

36.                        

Іванишин Назар Андрійович (зараховано)

09.11.2016

37.                        

Латик Денис Андрійович (зараховано)

14.11.2016

38.                        

Дводненко Марта Іванівна (зараховано)

17.11.2016

39.                        

Бучковська Мілана Валеріївна (зараховано)

22.12.2016

40.                        

Траско Катерина Олегівна (зараховано)

07.02.2017

41.                        

Латик Владислав Михайлович (зараховано)

20.02.2017

42.                        

Труханівський Микола Іванович (зараховано)

29.03.2017

43.                        

Олійник Павло Ігорович (зараховано)

07.06.2017

44.                        

Юхман Юхим Михайлович (зараховано)

20.06.2017

45.                        

Данилюк Злата Ярославівна (зараховано)

23.08.2017

46.                        

Томащук Дарина Дмитрівна (зараховано)

02.07.2018

47.                        

Пилипів Любомир Мирославович (зараховано)

15.08.2018

48.                        

Бучковський Руслан Русланович (зараховано)

29.08.2018

49.                        

Диндин Аліна Василівна (зараховано)

07.11.2018

50.                        

Матійчин Максим Михайлович (зараховано)

28.05.2019

51.                        

Литвак Дмитро Андрійович

18.09.2019

52.                        

Косило Артур Миколайович

02.03.2020

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню