Список черги в дитсадок "Веселка" на 2021 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2021 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Стельмах Павло Васильович

02.10.2018

2.      

Телега Марія Євгенівна

02.10.2018

3.      

Гошовська Софія Богданівна

05.12.2018

4.      

Пуняк Емма Романівна

21.12.2018

5.      

Герасимів Матвій Андрійович

16.01.2019

6.      

Тефнер Анна Миколаївна

16.01.2019

7.      

Стрипа Євген Іванович

16.01.2019

8.      

Малендевич Каріна Михайлівна

01.02.2019

9.      

Яремко Ярина Тарасівна

01.02.2019

10.                        

Вігак Олександр Романович

13.02.2019

11.                        

Скальський Євген Ігорович

07.03.2019

12.                        

Мелень Тимофій Любомирович

07.03.2019

13.                        

Рожнятовська Софія Ростиславівна

07.03.2019

14.                        

Дуб Тимофій Ігорович

22.03.2019

15.                        

Стефанишин Ханна Саддамівна

28.03.2019

16.                        

Пятько Єлизавета Дмитрівна

10.04.2019

17.                        

Гайдаш Матвій Іванович

08.04.2019

18.                        

Малендевич Станіслав Ігорович

08.03.2019

19.                        

Крошний Максим Михайлович

21.03.2019

20.                        

Медвідь Давид Миколайович

13.05.2019

21.                        

Мікушина Єва Олегівна

11.06.2019

22.                        

Філіпович Дем’ян Тарасович

11.06.2019

23.                        

Барчук Вероніка Любомирівна

11.06.2019

24.                        

Фриз Даміан Назарович

11.06.2019

25.                        

Баран Арсен Дмитрович

11.06.2019

26.                        

Гошовський Артем Степанович

30.07.2019

27.                        

Йожикова Каріна Володимирівна

30.07.2019

28.                        

Новосад Дамір Русланович

30.07.2019

29.                        

Чендей Мілана Сергіївна

30.07.2019

30.                        

Кузьо Софія Олегівна

30.07.2019

31.                        

Карбівська Дарина Василівна

12.08.2019

32.                        

Кононюк Матвій Михайлович

12.08.2019

33.                        

Павлишин Евеліна Андріївна

12.08.2019

34.                        

Дутка Євгенія Віталіївна

18.09.2019

35.                        

Сметанюк Юліана Романівна

18.09.2019

36.                        

Куриц Станіслав Романович

18.09.2019

37.                        

Боднар Євген Романович

18.09.2019

38.                        

Домшин Арсен Любомирович

18.09.2019

39.                        

Ятченко Ємілія Дмитрівна

18.09.2019

40.                        

Стрипа Андріана Андріївна

16.12.2019

41.                        

Чмир Дарина Володимирівна

16.01.2020

42.                        

Коваль Анна Володимирівна

02.03.2020

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню