Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2021 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2021 рік. Група третього року життя (діти 2-3 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Кухарчук Христина Костянтинівна

31.08.2018

2.      

Медвідь Матвій Богданович

13.09.2018

3.      

Галів Владислав Андрійович

07.11.2018

4.      

Герцик Дем’ян Юрійович

09.11.2018

5.      

Коляджин Михайло Михайлович

05.12.2018

6.      

Князєва Влада Ігорівна

05.12.2018

7.      

Марусяк Віолета Юріївна

05.12.2018

8.      

Паневник Богдан Юрійович

10.12.2018

9.      

Волковецька Вероніка Віталіївна

21.12.2018

10.                        

Ласяк Анна Русланівна

21.12.2018

11.                        

Петрів Матвій Романович

26.12.2018

12.                        

Кедик Анна Василівна

16.01.2019

13.                        

Карпович Артем Андрійович

16.01.2019

14.                        

Білич Юлія Віталіївна

01.02.2019

15.                        

Микитин Марта Іванівна

01.02.2019

16.                        

Литвинюк Ярослав Миколайович

06.02.2019

17.                        

Коцур Марина Романівна

07.03.2019

18.                        

Константа Маргарита Максимівна

07.03.2019

19.                        

Безділь Богдан Богданович

07.03.2019

20.                        

Ціздин Макар Миколайович

11.03.2019

21.                        

Томащук Максим Олександрович

11.03.2019

22.                        

Лопачук Олександр Михайлович

15.03.2019

23.                        

Бойчук Анна Миколаївна

22.03.2019

24.                        

Копиняк Вікторія Василівна

10.04.2019

25.                        

Свчин Артем Миколайович

02.05.2019

26.                        

Юрчишин Марія Миколаївна

13.05.2019

27.                        

Микуляк Станіслав Мар’янович

13.05.2019

28.                        

Гонтаренко Вадим Іванович

11.06.2019

29.                        

Сім’янчук Мілана Миколаївна

11.06.2019

30.                        

Бистров Максим Вікторович

11.06.2019

31.                        

Коваль Арсен Сергійович

11.06.2019

32.                        

Івашків Святослав Іванович

30.07.2019

33.                        

Кабинець Павло Тарасович

30.07.2019

34.                        

Міндлер Маргарита Артурівна

30.07.2019

35.                        

Лаврович Мілана Василівна

30.07.2019

36.                        

Іваночко Євгенія Павлівна

30.07.2019

37.                        

Данилів Ярина Вікторівна

30.07.2019

38.                        

Борис Володимир Володимирович

18.09.2019

39.                        

Бунчак Матвій Романович

18.09.2019

40.                        

Маланюк Матвій Тарасович

18.09.2019

41.                        

Ільницький Назар Володимирович

18.09.2019

42.                        

Андрусишин Роман Юліанович

18.09.2019

43.                        

Волох Мілана Іванівна

18.09.2019

44.                        

Павлишин Злата Василівна

18.09.2019

45.                        

Кміть Маргарита

24.10.2019

46.                        

Кміть Максим

24.10.2019

47.                        

Федунів Кароліна Василівна

24.10.2019

48.                        

Ткач Софія Іванівна

24.10.2019

49.                        

Сосновських Давид Романович

24.10.2019

50.                        

Корпан Ярина Андріївна

25.10.2019

51.                        

Дзеса Ніколь Василівна

26.11.2019

52.                        

Сеньків Анна Миколаївна

02.03.2020

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню