Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2021 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2021 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Мартинів Роман Олександрович (зараховано)

26.10.2015

2.      

Халацький Святослав Романович (зараховано)

10.11.2015

3.      

Лопачук Роман Орестович (зараховано)

25.11.2015

4.      

Курило Анастасія Василівна (зараховано)

04.12.2015

5.      

Мацик Вікторія Михайлівна (зараховано)

25.12.2015

6.      

Гарасим Марта Миколаївна (зараховано)

11.01.2016

7.      

Лаврович Злата Василівна (зараховано)

22.01.2016

8.      

Сич Христина Василівна (зараховано)

10.02.2016

9.      

Данилів Ігор Денисович (зараховано)

26.02.2016

10.            

Івасів Арсен Миколайович (зараховано)

03.03.2016

11.            

Медейчук Назарій Богданович (зараховано)

21.03.2016

12.            

Копило Юстина Іванівна (зараховано)

24.03.2016

13.            

Павлишин Олександр Романович (зараховано)

05.04.2016

14.            

Чуп’як Анастасія Василівна (зараховано)

08.04.2016

15.            

Свищук Матвій Дмитрович (зараховано)

23.05.2016

16.            

Басиста Софія Володимирівна (зараховано)

23.05.2016

17.            

Кос Сергій Андрійович (зараховано)

23.05.2016

18.            

Резнік Сергій Олегович (зараховано)

30.05.2016

19.            

Смоляк Тарас Миколайович (зараховано)

01.06.2016

20.            

Соболь Анна Сергіївна (пільгова категорія) (зараховано)

01.06.2016

21.            

Ходак Вероніка Степанівна (зараховано)

03.06.2016

22.            

Андрусишин Софія Юліанівна (зараховано)

09.06.2016

23.            

Андрусишин Марія Юліанівна (зараховано)

09.06.2016

24.            

Креховецька Марія Андріївна

14.06.2016

25.            

Менів Яна Петрівна

15.06.2016

26.            

Лесів Захар Тарасович

01.07.2016

27.            

Копиняк Софія Василівна

12.07.2016

28.            

Олексин Мілана Русланівна

21.07.2016

29.            

Прокіпчин Артем Іванович (пільгова категорія) (зараховано)

25.07.2016

30.            

Панін Захар Радіонович

20.07.2016

31.            

Федунишин Артем Романович

08.08.2016

32.            

Крушельницький Матвій Васильович

05.09.2016

33.            

Василишин Мар’яна Миколаївна

08.09.2016

34.            

Диндин Аліна Василівна

09.09.2016

35.            

Зозуляк Артем Романович

12.09.2016

36.            

Мицак Анастасія Тарасівна

15.09.2016

37.            

Ільків Даніель Юрійович

16.09.2016

38.            

Ваків Дем’ян Олександрович

27.09.2016

39.            

Рибчак Олексій Тарасович

29.09.2016

40.            

Фендин Ірина Іванівна (пільгова категорія) (зараховано)

16.11.2016

41.            

Андріїв Андрій Васильович

20.01.2017

42.            

Титиш Матвій Романович

17.02.2017

43.            

Понайда Вадим Ярославович

06.04.2017

44.            

Лютан Ілля Олегович (пільгова категорія) (зараховано)

25.04.2017

45.            

Латик Марта Орестівна

07.06.2017

46.            

Іванів Дем’ян Іванович

14.08.2017

47.            

Стефанишин Вікторія Михайлівна

10.11.2017

48.            

Яремко Мирон Дмитрович

16.11.2017

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню