Список черги в дитсадок "Веселка" на 2023 рік. Група четвертого року життя (діти 3-4 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2023 рік. Група четвертого року життя (діти 3-4 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Лаврович Меланія Віталіївна

26.11.2019

2.      

Пристай Іван Миколайович

02.03.2020

3.      

Гошовський Михайло Васильович

02.03.2020

4.      

Корпан Максим Володимирович

02.03.2020

5.      

Коник Максим Тарасович

02.03.2020

6.      

Кухарчук Анастасія Мар҆янівна

02.03.2020

7.      

Кулаковська Мілана Андріївна

02.03.2020

8.      

Кудиба Катерина Василівна

02.03.2020

9.      

Борис Данило Андрійович

02.03.2020

10.                        

Гошовський Андрій Васильович

20.05.2020

11.                        

Гульчій Соломія Володимирівна

20.05.2020

12.                        

Шульган Дем’ян Миколайович

20.05.2020

13.                        

Дяків Злата Романівна

20.05.2020

14.                        

Векс Андріана Тарасівна (пільгова категорія)

20.05.2020

15.                        

Кальмук Софія Романівна

20.05.2020

16.                        

Дуплеца Ніколь Мар҆янівна

06.07.2020

17.                        

Луговий Марко Мирославович

06.07.2020

1.      

Креховецька Мілана Андріївна

06.07.2020

2.      

Мультажинський Богдан Любомирович

06.07.2020

3.      

Латик Злата Ростиславівна

12.08.2020

4.      

Михайлів Матвій Романович

12.08.2020

5.      

Косовська Яна Степанівна

12.08.2020

6.      

Сегін Павло Петрович

12.08.2020

7.      

Ходак Павло Ярославович

12.08.2020

8.      

Герасимів Теона Мар҆янівна

12.08.2020

9.      

Чмир Дарина Віталіївна

12.08.2020

10.                        

Приймак Анастасія Назарівна

12.08.2020

11.                        

Кондрат Соломія Ігорівна

12.08.2020

12.                        

Лопачук Маркіян Володимирович

13.08.2020

13.                        

Коник Юліан Андрійович

14.08.2020

14.                        

Волковецька Євгенія Тарасівна

14.09.2020

15.                        

Пилипів Василь Мар҆янович

14.09.2020

16.                        

Ільків Ангеліна Володимирівна

14.09.2020

17.                        

Вольтух Мартін Юрійович

14.09.2020

18.                        

Кузьмин Злата Василівна

14.09.2020

19.                        

Макара Емілія Назарівна

05.11.2020

20.                        

Стефанів Емілія Миколаївн

17.12.2020

21.                        

Косило Софія Володимирівна

17.12.2020

22.                        

Гошовський Федір Михайлович

08.02.2021

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню