Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2023 рік. Група четвертого року життя (діти 3-4 рочки) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2023 рік. Група четвертого року життя (діти 3-4 рочки)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Пилипишин Аліна Романівна

24.10.2019

2.      

Косицький Максим Павлович

24.10.2019

3.      

Олос Софія Богданівна

24.10.2019

4.      

Юхман Богдан Андрійович

25.10.2019

5.      

Петрів Любомир Романович

26.11.2019

6.      

Домшин Олеся Андріївна

26.11.2019

7.      

Богдан Еліна Михайлівна

16.12.2019

8.      

Крутій Дем’ян Дмитрович

16.12.2019

9.      

Струсь Анастасія Любомирівна

16.01.2020

10.            

Корпан Давид Ростиславович

16.01.2020

11.            

Медейчук Захарій Богданович

02.03.2020

12.            

Латик Денис Орестович

02.03.2020

13.            

Симчич Максим Андрійович

02.03.2020

14.            

Войтко Максим Вадимович

02.03.2020

15.            

Кіпчинець Вероніка Дмитрівна

02.03.2020

16.            

Городна Софія Андріївна (пільгова категорія)

02.03.2020

17.            

Дяків Роман Михайлович

02.03.2020

18.            

Кицмур Макарій Любомирович

02.03.2020

19.            

Ільків Дарина Володимирівна

03.03.2020

20.            

Іваник Богдан Юрійович

03.03.2020

21.            

Іваник Тарас Юрійович

03.03.2020

22.            

Чулупин Давид Андрійович

20.05.2020

23.            

Гошовський Захар Володимирович

20.05.2020

24.            

Дубів Святослав Андрійович

20.05.2020

25.            

Кушпета Захар Романович

20.05.2020

26.            

Бодлак Марія Любомирівна

20.05.2020

27.            

Бахур Мілана Олександрівна

20.05.2020

28.            

Кісель Давид Вікторович

06.07.2020

29.            

Гарбар Артур Олександрович

06.07.2020

30.            

Стефанишин Вероніка Михайлівна

06.07.2020

31.            

Олексин Анна Анатоліївна

06.07.2020

32.            

Стефанків Матвій Володимирович

05.11.2020

33.            

Дуб Руслан Михайлович

05.11.2020

1.      

Петрів Любомир Романович

22.03.2021

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню