Список черги в дитсадок "Веселка" на 2023 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Веселка" на 2023 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

№ з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Пінах Олександр Володимирович (зараховано)

25.09.2017

2.      

Юхман Владислав Михайлович (зараховано)

24.10.2017

3.      

Олексин Злата Миколаївна (зараховано)

09.11.2017

4.      

Мацьків Аліна Тарасівна (зараховано)

13.11.2017

5.      

Савка Вікторія Ростиславівна (зараховано)

23.09.2017

6.      

Долішній Матвій Миколайович (зараховано)

14.12.2017

7.      

Мосієнко Дарина Олегівна (зараховано)

29.12.2017

8.      

Горін Богдан Михайлович (зараховано)

12.01.2018

9.      

Гуцул Ангеліна Русланівна (зараховано)

25.01.2018

10.                        

Якимів Устим Миколайович (зараховано)

14.02.2018

11.                        

Соболь Артем Ярославович (зараховано)

23.02.2018

12.                        

Павлишин Ірина Костянтинівна (зараховано)

05.03.2018

13.                        

Дмитришин Сніжана Іванівна (зараховано)

07.03.2018

14.                        

Панченко Давид Артурович (зараховано)

07.03.2018

15.                        

Боднар Денис Романович (зараховано)

14.03.2018

16.                        

Кулаковська Емелія Андріївна (зараховано)

03.04.2018

17.                        

Ходак Софія Василівна (зараховано)

16.04.2018

18.                        

Маленевич Давид Романович (зараховано)

20.04.2018

19.                        

Токар Матвій Віталійович (зараховано)

04.05.2018

20.                        

Синишин Анастасія Романівна (зараховано)

16.05.2018

21.                        

Гаращак Владислав Андрійович (зараховано)

16.05.2018

22.                        

Кос Святослав Володимирович (зараховано)

18.05.2018

23.                        

Форкуца Давид Ігорович (зараховано)

05.06.2018

24.                        

Янишівський Владислав Назарович (зараховано)

12.06.2018

25.                        

Шашалов Кирил Володимирович (зараховано)

12.06.2018

26.                        

Димов Тимур Русланович

12.06.2018

27.                        

Головко Яна Романівна

01.08.2018

28.                        

Хром’як Аріна Романівна

01.08.2018

29.                        

Кіс Мілана Назарівна

01.08.2018

30.                        

Андрусишин Павло-Тадейович Богданович

15.08.2018

31.                        

Миздрик Вікторія Віталіївна

30.08.2018

32.                        

Узоров Артур Фуркатович

05.09.2018

33.                        

Ходак Петро Ярославович

01.02.2019

34.                        

Вігак Лука Олександрович

12.02.2019

 

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню