Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2023 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків) - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Список черги в дитсадок "Зірочка" на 2023 рік. Група шостого року життя (діти 5-6 рочків)

Дитячі садки
Умовні позначення кольорів: 
Дитина проходить за рахунок загальних місць   Дитина проходить за рахунок резервних мість   Дитина очікує вільних місць
 

з/п зарахування в ДНЗ

П.І.Б. дитини

Дата реєстрації

1.      

Кондрат Марк Олегович (зараховано)

23.10.2017

2.      

Ткач Давид Васильович (зараховано)

26.10.2017

3.      

Стасів Олег Михайлович (зараховано)

31.10.2017

4.      

Яремко Софія Дмитрівна (зараховано)

16.11.2017

5.      

Міхальов Назар Вячеславович (зараховано)

22.12.2017

6.      

Ценейко Марта Василівна (зараховано)

17.01.2018

7.      

Павлишин Максим Васильович (зараховано)

22.01.2017

8.      

Чекаловська Софія Михайлівна (зараховано)

23.02.2018

9.      

Федів Веремій Іванович (зараховано)

14.03.2018

10.                        

Медвідь Назар Романович (зараховано)

19.03.2018

11.                        

Штефуца Елеонора Сергіївна (зараховано)

16.04.2018

12.                        

Русак Тимофій Русланович (зараховано)

04.05.2018

13.                        

Пастух Маркіян Орестович (зараховано)

16.05.2018

14.                        

Гункевич Денис Тарасович (зараховано)

21.05.2018

15.                        

Глинська Вікторія Василівна (зараховано)

21.05.2018

16.                        

Ницполь Ігор Миколайович (зараховано)

11.06.2018

17.                        

Данильчук Андрій Назарович (зараховано)

11.06.2018

18.                        

Чулупин Михайло Тарасович (зараховано)

12.06.2018

19.                        

Лютан Тимофій Олегович (зараховано)

15.06.2018

20.                        

Галів Назар Мар’янович (зараховано)

18.06.2018

21.                        

Бойко Дем’ян Богданович (зараховано)

20.06.2018

22.                        

Чех Олександр Любомирович (зараховано)

01.08.2018

23.                        

Стадник Валерія Андріївна (зараховано)

15.08.2018

24.                        

Федик Анна Юріївна (зараховано)

15.08.2018

25.                        

Романишин Давид Ігорович

15.08.2018

26.                        

Андріїв Евеліна Михайлівна

29.08.2018

27.                        

Іванишин Максим Андрійович

29.08.2018

28.                        

Гафин Андрій Мар’янович

29.08.2018

29.                        

Ортинський Матвій Орестович

02.10.2018

30.                        

Коваль Володимир Назарійович

02.10.2018

31.                        

Гошовський Матвій Дмитрович

07.11.2018

32.                        

Руденко Давид Миколайович

05.12.2018

33.                        

Дичка Наталія Василівна

21.12.2018

34.                        

Ванджурак Емілія Мирославівна (пільгова категорія) (зараховано)

16.01.2019

35.                        

Беднарчук Анна Миколаївна

07.03.2019

36.                        

Чулупин Микола Дмитрович

16.01.2020

37.                        

Олексин Костянтин Іванович

06.07.2020

 

 

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню