Порядок реєстрації дітей до поступлення у ДНЗ м.Болехова - Електронна черга ДНЗ м. Болехів

Перейти до вмісту

Головне меню:

Порядок реєстрації дітей до поступлення у ДНЗ м.Болехова

Корисна інформація
1
Якби тільки батьки могли собі уявити, як вони набридають своїм дітям!
(Бернард Шоу)
2
Діти ніколи не слухалися дорослих, але зате справно їм наслідували.
(Д.Болдуін)
3
Вам не вдасться ніколи створити мудреців, якщо ви будете вбивати в дітях пустунів.
(Жан Жак Руссо)
4
Дітей не відлякаєш суворістю, вони не переносять тільки брехні.
(Лев Толстой)
5
Діти більше схожі на свій час, ніж на своїх батьків.
(Арабське прислів'я)
Порядок реєстрації дітей до поступлення у дошкільні навчальні заклади м.Болехова

 
Порядок реєстрації дітей до зарахування у дошкільні навчальні заклади м.Болехова, який поширюється на заявників, які бажають зарахувати дітей у дошкільні навчальні заклади м.Болехова (далі - Порядок).
 
1. Загальні положення
1.1 Реєстрація дітей до зарахування у дошкільні навчальні заклади (групи) (далі
- ДНЗ), що є у комунальній власності територіальної громади міста Болехова (далі - м.Болехова), здійснюється з метою:
- забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти у ДНЗ м.Болехова;
- забезпечення рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
- запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у ДНЗ із загальним розвитком м. Болехова;
- здійснення обліку дітей, які мають відвідувати ДНЗ м.Болехова.
1.2.   Порядок реєстрації дітей до зарахування у дошкільні навчальні заклади м. Болехова розроблений відповідно до Конституції України, Закону України "Про освіту”, Закону України "Про дошкільну освіту”, Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003року №305 (зі змінами), ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”.
 
2.       Порядок внесення відомостей про дітей, які будуть відвідувати
дошкільні навчальні заклади
2.1. Реєстрація дітей до зарахування у дошкільні навчальні заклади, здійснюється управлінням освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради (далі - управління освіти).
2.2. Для реєстрації дитини до зарахування у дошкільний навчальний заклад батьки або особи, що їх замінюють, подають у центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради (далі - ЦНАП):
- заяву за встановленою формою (Додаток 1 Порядку);
- копію свідоцтва про народження дитини;
- довідку про реєстрацію місця проживання дитини (для осіб, які проживають на території міста без реєстрації місця проживання, акт обстеження депутата міської ради про фактичне місце проживання на території м. Болехова);
- документ, який підтверджує наявність пільгової категорії (за наявності).
2.3. Адміністратор ЦНАПу приймає заяву з відповідними документами, вказаними в п.2.2. даного Порядку, та в присутності батьків або осіб, що їх замінюють, реєструє її.
2.4. ЦНАП у той же день або не пізніше наступного робочого дня передає документи, вказані у п.2.2., в управління освіти.
2.5. Повідомлення ЦНАПу та заява батьків реєструються секретарем управління освіти, а за його відсутності іншою особою, яка його замінює, у журналі для реєстрації заяв з прийому дітей у дошкільні навчальні заклади.
2.6. Управління освіти не пізніше ЗО днів із дня надходження заяви подає в ЦНАП повідомлення заявнику (Додаток 2 Порядку), в якому вказує під яким номером у електронній черзі зареєстрована дитина.
2.7. Виконавчим комітетом Болехівської міської ради створюється постійно діюча комісія з зарахування дітей в дошкільні навчальні заклади м.Болехова (далі - комісія). Комісія своїм рішенням затверджує списки груп до зарахування в ДНЗ, розглядає заяви щодо відтермінування зарахування дитини до ДНЗ чи інші звернення батьків.
2.8. Засідання комісії є повноважним за умови участі більше половини від складу комісії, а її рішення приймаються більшістю голосів від загальної кількості присутніх членів комісії. За наявності окремої думки вона викладається членом комісії у письмовій формі і додається до рішення комісії.
2.9. Інформація про черговість дитини у певній віковій групі розміщується на сайті
www.ditv-bolekhiv.inf.ua
.
2.9. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником ДНЗ згідно черговості затвердженої рішенням комісії, відповідно до реєстру заяв у журналі для реєстрації заяв з прийому дітей у дошкільні навчальні заклади та списку пільговиків. Кількість пільговиків в кожній віковій групі ДНЗ становить 20 відсотків від загальної чисельності групи.
 
3.            Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу
3.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником ДНЗ згідно черговості затвердженої рішенням комісії, відповідно до реєстру заяв у журналі для реєстрації дітей до поступлення у дошкільний навчальний заклад впродовж періоду комплектації груп (червень - серпень) поточного року. У випадку недоукомплектування груп керівник дошкільного навчального закладу здійснює прийом дітей впродовж календарного року відповідно до рішення комісії. Про вільні місця в групах керівник ДНЗ зобов’язаний повідомити комісію протягом трьох днів.
3.2. Протягом двох тижнів (14 календарних днів) від дати повідомлення керівником дошкільного навчального закладу про прийом дитини у дитячий навчальний заклад заявник зобов’язується подати усі необхідні документи, передбачені п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003року №305 (зі змінами), а саме: заяву батьків або осіб, які їх замінюють, медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження.
3.3. Завідувачі дошкільних навчальних закладів проводять прийом документів для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад виключно згідно черговості затвердженої рішенням комісії, відповідно до реєстру заяв у журналі для реєстрації дітей до поступлення у дошкільний навчальний заклад та списку пільговиків.
3.4. До пільгової категорії відносяться:
- діти інвалідів І групи;
- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС,
- діти багатодітних сімей, де на момент зарахування дитини в ДНЗ є троє і більше дітей дошкільного віку;
- діти одиноких батьків (виключно вдів,вдівців);
- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
-діти учасників АТО;
- та інші у випадках передбачених законодавством.
 
4.    Забезпечення доступу до реєстрації дітей до поступлення у дошкільний
навчальний заклад
4.1. Доступ до всіх персональних даних заявника відповідно до Закону України "Про захист персональних даних” має ЦНАП, комісія та керівник дошкільного навчального закладу, які використовують персональні дані заявника виключно в межах виконання своїх повноважень.
4.2.ЦНАП, комісія та керівник дошкільного навчального закладу несуть відповідальність за збереження та захист персональних даних заявника.
 
5. Прикінцеві положення
5.1.Винні в порушенні порядку внесення інформації в журнал заяв з прийому дітей у дошкільні навчальні заклади та недотримання черговості при прийнятті дітей в ДНЗ м. Болехова, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
5.2.Комісія здійснює контроль за дотриманням керівниками ДНЗ черговості визначеної рішенням комісії. Для цього комісія має право здійснювати перевірки роботи ДНЗ з даного питання.
6
Чесна дитина любить не тата з мамою, а тістечко з кремом.
(Дон-Амінадо)
7
Дитинство - це коли все дивно і ніщо не викликає здивування.
(А. Ривароль)
8
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.
(О.Уальд)
9
Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
(В.Сухомлинський)
10
Велика людина - це той, хто не втратив свого дитячого серця.
(Мен-цзи)
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню